Halil Umut Meler Euro 2024’ten ne kadar kazanacak

FIFA kokartlı hakemimiz Halil Umut Meler’in de düdük çalacağı EURO 2024’te 19 orta hakemin isimleri ve alacağı ücretler açıklandı. UEFA’dan yapılan açıklamaya göre EURO 2024 maçlarını yönetecek orta hakemlerin grup aşamalarında maç başına 5 bin euro, eleme aşamalarında ise 10 bin euro kazanacağı duyuruldu.

Yine turnuvada görev alacak yardımcı hakem ve dördüncü hakemlere grup aşamalarında maç başına 2 bin 500 euro, eleme aşamasında ise 5 bin euro ödenecek.

EURO 2024’te düdük çalacak VAR hakemleri ise grup aşamasında 3 bin, eleme aşamasında ise maç başına 5 bin euro elde edecek.

MELER’İN EKİBİ

Turnuvada Halil Umut Meler’in yardımcılıklarını yapacak hakemler Mustafa Emre Eyisoy ve Kerem Ersoy oldu. Alper Ulusoy ise Video Yardımcı Hakem (VAR) olarak görevlendirildi.

TURNUVADA GÖREV ALACAK HAKEMLER

Turnuvada görev yapacak orta hakemler şu şekilde:

Artur Soares Dias (Portekiz), Jesus Gil Manzano (İspanya), Marco Guida, Daniele Orsato (İtalya), Istvan Kovacs (Romanya), Ivan Kruzliak (Slovakya), François Letexier, Clement Turpin (Fransa), Danny Makkelie (Hollanda), Szymon Marciniak (Polonya), Halil Umut Meler (Türkiye), Glenn Nyberg (İsveç), Michael Oliver, Anthony Taylor (İngiltere), Sandro Scharer (İsviçre), Daniel Siebert, Felix Zwayer (Almanya), Slavko Vincic (Slovenya), Facundo Tello (Arjantin)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x